Wczytuję dane...

Dla mam

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Dla mam

Bielizna ciążowa.

Spodziewasz się dziecka ?

Bielizna ciążowa to znaczący element garderoby przyszłej mamy. To magiczny czas, w którym potrzebujesz niezwykłej wygody, komfortu oraz dodatkowej ochrony. Z pomocą w tym niezwykłym czasie, pomoże Ci bielizna ciążowa odpowiednio dopasowana do nowych potrzeb zmieniającej się sylwetki. Wśród naszych propozycji znajdziesz doskonale skrojone biustonosze dla mam karmiących, biustonosze ciążowe, rajstopy ciążowe, bieliznę nocną ciążową np. koszule nocne ciążowe, piżamy ciążowe czy też szlafrok dla kobiet w ciąży. Biustonosze ciążowe Ze względu na zwiększoną tkliwość piersi w okresie ciąży, głównym kryterium wyboru biustonosza przez przyszłą mamę jest wygoda i komfort. Wybierając biustonosz ciążowy pamiętaj, że w żadnym wypadku nie może on ściskać klatki piersiowej, oraz obszaru pod nim i w pobliżu pach. Odpowiednio dobrany biustonosz pozytywnie wpłynie na kondycję biustu, oraz zmniejszy ryzyko pojawienia się rozstępów.

Biustonosze dla mam karmiących

Okres oczekiwania na dziecko to moment, w którym warto pomyśleć nad odpowiednim biustonoszem do karmienia. W naszym sklepie www.oneoni.pl znajdziesz wiele modeli z praktycznymi zapięciami typu Quick Click, które umożliwi Ci szybkie jego rozpięcie przygotowujące do karmienia piersią. Proponowane przez nas biustonosze są komfortowe i zdrowe dla ciała kobiet w ciąży oraz dla mam karmiących.

Majtki ciążowe

To także znaczący rodzaj bielizny ciążowej. Dostępne są w modelach takich jak niski stan – majtki ciążowe pod brzuch oraz wysoki stan - majtki ciążowe na brzuch. Model ten podtrzymuje brzuch i zapobiega jego przedwczesnemu opadaniu. Doskonale sprawdzą się także majtki ciążowe bezszwowe, które nie powodują ucisku, przez co są bardzo wygodne w noszeniu.

Koszule nocne ciążowe

Koszule ciążowe zapewniają przyszłej mamie niezwykłą wygodę oraz komfort podczas snu. Ich specjalnie zaprojektowany krój, doskonale dostosowuje się do rosnącego brzuszka.

Zadbaj o siebie i swoje dziecko !