Wczytuję dane...

Biustonosze samonośne

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Biustonosze samonośne

Ten niewidoczny biustonosz to idealna propozycja dla sukienek z głębokim dekoltem i letnich topów. Biustonosze silikonowe są miękkie i przyjemne w dotyku. Do tego ledwo widoczne. Dlatego, jeśli przypadkiem zostanie dotknięty, nie zdradzi Twojego sekretu :)

Miseczki wykonane z silikonu doskonale podtrzymują biust, podkreślając jego kształt. Przezroczysty i niewidoczny, do tego wygodny, a więc taki, który zapewni Ci niesamowity komfort w niezręcznej sytuacji. Biustonosz silikonowy jest ledwo widoczny, dlatego sprawi, że poczujesz się jeszcze pewniej w kreacji, która wymaga zamaskowania górnej części bielizny.

Biustonosz silikonowy składa się z dwóch miseczek, wypełnionych żelem silikonowym, które połączone są ze sobą małym zapięciem.

Jak się utrzymuje biustonosz samonośny ?

Biustonosz silikonowy samonośny dzięki odpowiedniej konstrukcji i samoprzylepnym miseczkom, gwarantuje odpowiednie podtrzymanie piersi we właściwym miejscu. Ryzyko nietrzymania piersi pojawia się wtedy, kiedy nie jest właściwie dobrany do rozmiaru piersi lub też niewłaściwej pielęgnacji.

Jak zakładać biustonosz samonośny ?

1. Biustonosz silikonowy należy dokładnie umyć i osuszyć. Nie wolno natłuszczać, bądź zakładać na nabalsamowaną skórę.

2. Z biustonosza należy usunąć specjalną nakładkę lub folię zabezpieczającą. Folii nie wyrzucamy. Po oczyszczeniu biustonosza, zakładamy ją ponownie. Czynność ta zabezpieczy na dłużej trwałość silikonu.

3. Jeśli biustonosz posiada wiązanie, należy rozluźnić je tak, aby piersi z obu stron dobrze przylegały do piersi.

4. Pierś należy zebrać w dłoń i nałożyć na nią miseczkę. Ważne, aby zebrana była także boczna część piersi.

5. Miseczki należy przycisnąć do ciała i pociągnąć sznurowanie w taki sposób, aby jak najlepiej zebrać biust i przybliżyć je do siebie wg upodobania.