Wczytuję dane...

Koszule nocne męskie

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Koszule nocne męskie

Męskie koszule nocne to prawdziwy hit ostatnich lat. Aby w pełni zrozumieć ich funkcjonalność, trzeba je przetestować na własnej skórze.

To niezwykle bardzo wygodna i praktyczna bielizna nocna dla Panów.

Oferowane przez nas męskie koszule nocne są wykonane z bezpiecznych i wytrzymałych materiałów. Bielizna tego typu sprawdzi się o każdej porze roku.  Z uwagi na to, że podczas snu spędzamy ok 7-8 godzin,  bielizna nocna powinna być wykonana z materiałów " oddychających ". Zatem najbardziej polecanym materiałem będzie tutaj bawełna. Koszule męskie nocne występują w przeróżnej kolorystyce i wzornictwie. Od gładkich, eleganckich, stonowanych poprzez różne wzory, kratki, paski, a także w różne motywy np świąteczne, zwierzęce czy śmieszne wzorki.

Częstym dodatkiem do koszuli nocnej męskiej jest szlafmyca. Jej zadaniem jest zadbać o ciepło głowy, podczas zimnych nocy. Dzięki elastyczności i dobremu dopasowaniu jest prawie nieodczuwalna na głowie. Może również stanowić śmieszny dodatek na imprezy typu: piżama party.

W naszej ofercie znajdują się koszule wyłącznie renomowanych firm jak Cornette, Taro, M-MAX i Martel.

Rodzaje męskich koszul nocnych:

- koszule nocne męskie z długim rękawem

- koszule nocne męskie z krótkim rękawem

- męskie koszule nocne ze szlafmycą

- rozpinane koszule nocne męskie

- śmieszne koszule nocne męskie

Ze względu na niezwykły komfort użytkowania, popularność koszul męskich wzrasta z roku na rok. I nie dzieje się to bez przyczyny. Raz założona, staje się nierozłącznym elementem męskiej garderoby.