Wczytuję dane...
Zwroty i reklamacje

WYMIANY, ZWROTY, REKLAMACJE

 

WYMIANA

W przypadku wymiany zakupionego, należy złożyć nowe zamówienie. Zapakowane produkty należy odesłać pod adres:

M&M Michał Waszkuć, ul.Batalionu Zośka 17, 84-300 Lębork

Nie przyjmujemy zwrotów za pobraniem lub do paczkomatów.

Formularz wymiany znajduje się poniżej.

Jeśli wartość zamówienia wymiennego przekracza wartość wymienianych produktów, obsługa sklepu poinformuje o wysokości dopłaty.

Jeśli wartość zamówienia wymiennego jest niższa, niż wartość poprzedniego zamówienia, różnica ta zostanie zwrócona na wskazany numer konta bankowego. Prosimy wówczas o wpisanie numeru rachunku bankowego w formularzu wymiany. Towar typu biustonosze, gorsety, stroje kąpielowe, bielizna w kartonikach, należy odesłać w twardym kartonie, aby uniknąć uszkodzenia bądź zniszczenia. Wymiana artykułów pończoszniczych, możliwa jest pod warunkiem odesłania w oryginalnym, nierozpieczętowanym opakowaniu.

W przypadku odmowy wymiany ( towar odesłany po terminie, brak dowodu zakupu, brak oryginalnych metek, zabrudzony lub uszkodzony ), towar zostanie odesłany na koszt konsumenta.

W przypadku braku informacji wymiany, wysyłamy przypomnienie na wskazany adres e-mail, który został podany podczas składania zamówienia. Po upływie 30 dni od wysłanego przez nas powiadomienia, jeżeli nie otrzymamy dalszej informacji w sprawie postępowania z przesyłką lub nie zostaną opłacone koszty logistyczne za wymieniany towar, zostanie pobierana opłata w wysokości 20zł za każdy rozpoczęty miesiąc magazynowania.

Koszty odesłania towaru oraz ponowne koszty logistyczne, związane z wymianą towaru, ponosi Kupujący. Cennik dostaw znajduje się na stronie sklepu - koszty wysyłki.

ZWROT TOWARU

Zgodnie z Ustawą z dnia 30 maja 2014r o prawach konsumenta Dz.U.2014.827, Konsument może odstąpić od umowy bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od daty otrzymania towaru, pod warunkiem, że zwracany towar jest nieużywany, czysty, posiada oryginalne metki, nie posiada śladów zapachu ( np. kremu, perfum ).

W naszym sklepie otrzymasz 14 dniowe prawo do odstąpienia ( licząc od momentu otrzymania przez Konsumenta towaru ).

Zapakowane produkty należy odesłać pod adres:

M&M Michał Waszkuć, ul. Batalionu Zośka 17, 84-300 Lębork

Do przesyłki należy dołączyć dowód zakupu w postaci paragonu lub faktury oraz wypełniony formularz zwrotu.

Formularz wymiany znajduje się poniżej.

Nie przyjmujemy zwrotów za pobraniem lub do paczkomatów.

Towar typu biustonosze, gorsety, stroje kąpielowe, bielizna w kartonikach, należy odesłać w twardym kartonie, aby uniknąć uszkodzenia bądź zniszczenia.

Zwroty artykułów pończoszniczych są możliwe pod warunkiem odesłania w oryginalnym, nierozpieczętowanym opakowaniu.

Towar uszkodzony podczas transportu, który nie został prawidłowo zabezpieczony przez Konsumenta, nie podlega zwrotowi.

W przypadku odstąpienia od umowy, umowa jest uważana za niezawartą. Sklep zwraca Kupującemu wszystkie płatności otrzymane od Kupującemu, w tym koszty logistyczne z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Kupującego sposobu dostarczenia innego niż najtańszy, oferowany w cenniku Sklepu.

Czas na zwrot pieniędzy następuje do 14 dni kalendarzowych, od momentu otrzymania przez Sklep zwrotu towaru.

REKLAMACJE

Aby dokonać reklamacji, należy wypełnić formularz znajdujący się poniżej.

Zapakowane produkty należy odesłać pod adres:

M&M Michał Waszkuć, ul. Batalionu Zośka 17, 84-300 Lębork

Czas na rozpatrzenie reklamacji to 14 dni, licząc od daty wpłynięcia reklamowanego produktu wraz z formularzem reklamacji.

W razie konieczności wydania opinii rzeczoznawcy, termin rozpatrzenia reklamacji może zostać wydłużony do 21 dni kalendarzowych.

Odsyłany towar do reklamacji, będzie przekazywany do rzeczoznawcy, tylko pod warunkiem dołączenia dowodu zakupu w formie paragonu lub faktury oraz prawidłowo wypełnionego formularza reklamacji.

Nie przyjmujemy zwrotu towaru za pobraniem lub do paczkomatu.